Dziś jest wtorek, 21.08.2018, imieniny Joanny, Kazimiery
6° / 1018 hPa
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

Rekrutacja uzupełniająca do Gminnego Przedszkola w Malanowie
i oddziałów zamiejscowych w Dziadowicach i Miłaczewie

na rok szkolny 2018/2019

23 marca upłynął termin składania wniosków o przyjęcie dziecka do Gminnego Przedszkola w Malanowie i Oddziałów Zamiejscowych  w Dziadowicach i Miłaczewie. Przedszkole dysponuje jeszcze wolnymi miejscami.

Rodzice, którzy nie złożyli jeszcze wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola mogą zrobić to podczas rekrutacji uzupełniającej w terminie:

07.05.2018 r. - 11.05.2018 r. do godz. 15:00

Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola wraz z załącznikami dostępny w przedszkolu/oddziałach zamiejscowych przedszkola lub na www.przedszkole.malanow.pl w zakładce „Dokumenty”.

Wnioski, które wpłyną do Przedszkola po wskazanym terminie zostaną pozostawione bez rozpatrzenia bez względu na datę stempla pocztowego

SERDECZNIE ZAPRASZAMY